utesäljare

Johan Fridsten
Last/billack & tillbehör

040-35 40 72 |
johan.fridsten@fargprodukter.se

Christian Borg
Last/billack & tillbehör

040-35 40 74 |
christian.borg@fargprodukter.se

Robert Thysell
Rostskydd/metall, pulver, trä, golv och tillbehör

040-35 40 71 |
robert.thysell@fargprodukter.se

Eric Rosenquist
Entreprenad golv och tak, Rostskydd/metall, pulver, trä, industri.

040-35 40 76 |
eric.rosenquist@fargprodukter.se

Henrik Svensson
Rostskydd/metall, pulver, trä, industri och tillbehör

040-35 40 73 |
henrik.svensson@fargprodukter.se

Innesäljare - Butik & lager

Göran Fridsten
Butik & Lager

040-35 40 63 |
goran.fridsten@fargprodukter.se

Jörgen Frank
Butik & Lager

040-35 40 65 |
jorgen.frank@fargprodukter.se

Christoffer Persson
Butik & Lager

040-35 40 64 |
christoffer.persson@fargprodukter.se

Bo Nilsson
Butik & Lager

040-35 40 67 |
bo.nilsson@fargprodukter.se

Camilla Ahlkvist
Butik & Lager

040-35 40 68 |
camilla.ahlkvist@fargprodukter.se

Färgtekniker

Stefan Thomsen
Färgtekniker

040-35 40 77 |
stefan.thomsen@fargprodukter.se

Chaufför

Palle Björkman
Chaufför

040-35 40 66 |
paul.bjorkman@fargprodukter.se

Kontor/Ekonomi & Administration

Sonny Karlsson
Webbansvarig

0709-212 404 |
sonny.karlsson@fargprodukter.se

Styrelse

Jannike Plym
Styrelseledamot

jannike.plym@fargprodukter.se

Kenneth Gullstrand
Styrelseledamot, Ordförande

kenneth.gullstrand@fargprodukter.se

E-post formulär

Företagsuppgifter

Butik: Sporregatan 11, 213 77 Malmö
Telefon: 040 22 40 60
E-post: info@fargprodukter.se

Öppettider

Mån-tor 07:00-16:30
Fre 07:00-15:15
Lunch: 12:00-12:30

Avvikande öppettider här

CAPTCHA image

Detta hjälper oss att förhindra skräppost, tack.